Autostad Leuven

Brusselsesteenweg 3, 3020 Herent

plan je route

Tel: +32 16 30 82 70

info@autostadgroep.be

Toonzaal

Maandag t.e.m. Vrijdag 09u00 - 12u30 12u30 - 18u30
Zaterdag 09u00 - 12u00 12u00 - 17u00

Werkplaats

Maandag t.e.m. Donderdag 08u00 - 12u00 12u30 - 17u00
Vrijdag 08u00 - 12u00 12u30 - 15u30

Receptie aanwezig van maandag tot vrijdag van 7u30 tot 18u30

Opel Chevrolet

Autostad Haasrode

Neringenweg 46, 3001 Heverlee

plan je route

Tel: +32 16 40 02 67

info@autostadhaasrode.be

Toonzaal

Maandag t.e.m. Vrijdag 09u00 - 12u00 12u00 - 18u30
Zaterdag 09u00 - 12u00 12u00 - 17u00

Werkplaats

Maandag t.e.m. Donderdag 08u00 - 12u00 12u45 - 17u15
Vrijdag 08u00 - 12u00 12u45 - 15u45

Receptie aanwezig van maandag tot vrijdag van 7u30 tot 18u30

Fiat Alfa Romeo Jeep Abarth Dodge Citroën Lancia

Autostad Used Cars

Brusselsesteenweg 3, 3020 Herent

plan je route

Tel: +32 16 30 82 71

yann@autostadgroep.be

Toonzaal

Maandag t.e.m. vrijdag 09u00 - 12u00 12u00 - 18u30
Zaterdag 09u00 - 12u00 12u00 - 17u00

BTW: BE0686.902.332

Autostad Used Cars

Het team achter Autostad Groep

Management

Nicolas
Nicolas  Moorkens Managing Director +32 16 30 82 70 info@autostadgroep.be
Peter
Peter  Vancaudenberg Sales & Operations Manager Opel Autostad Leuven +32 16 30 82 88 peter@autostadgroep.be
Els
Els  De Wilder Sales & Operations Manager Autostad Haasrode +32 16 38 69 40 els.dewilder@@autostadhaasrode.be
Yann
Yann  Van Hoecke Used Car Manager +32 16 30 82 71 yann@autostadgroep.be
Nico
Nico  Van Passel Aftersales Manager Autostad Leuven +32 16 30 82 77 nico.vanpassel@autostadgroep.be

Verkoop

Liam
Liam  Gaethofs Sales Advisor Opel & Autostad Used Cars +32 16 30 82 76 liam.gaethofs@autostadgroep.be
Philippe
Philippe  Robbens Sales Advisor Opel +32 16 30 82 86 philippe.robbens@autostadgroep.be
Wouter
Wouter  De Wilde Sales Advisor Opel +32 16 30 82 74 wouter.dewilde@autostadgroep.be
Lars
Lars  Winnen Sales Advisor Fiat, Alfa, Jeep & Abarth +32 16 38 69 45 lars.winnen@autostadhaasrode.be
Timothy
Timothy  Vermaelen Sales Advisor Fiat, Alfa, Jeep & Abarth +32 16 38 69 48 timothy.vermaelen@autostadhaasrode.be
Dries
Dries  Vandecauter Sales Advisor Fiat, Alfa, Jeep & Abarth +32 16 38 69 41 dries.vandecauter@@autostadhaasrode.be

Receptie

Toon
Toon  Vanden Eynden Service Advisor Fiat - Alfa - Jeep - Abarth +32 16 40 02 67 toon.vandeneynden@autostadhaasrode.be
Ria
Ria  Kumps Service Advisor - Autostad Leuven +32 16 30 82 70 ria.kumps@autostadgroep.be
Chris
Chris  Coosemans Service Advisor - Autostad Leuven +32 16 30 82 70 chris.coosemans@autostadgroep.be

Carrosserie

Annick
Annick  Raa Carrosserie Autostad Leuven +32 16 30 82 83 annick.raa@autostadgroep.be
Steve
Steve  Hendrickx Carrosserie Autostad Haasrode +32 16 38 74 00 steve.hendrickx@@autostadhaasrode.be

Administratie

Lesley
Lesley  Van Hoof Sales Support Opel +32 16 30 82 85 lesley.vanhoof@autostadgroep.be
Tomas
Tomas  Tanghe Sales Support Fiat - Alfa Romeo - Jeep - Abarth +32 16 38 69 49 tomas.tanghe@@autostadhaasrode.be