Autostad Leuven

Brusselsesteenweg 3, 3020 Herent

plan je route

Tel: +32 16 30 82 70

info@autostadgroep.be

Toonzaal

Maandag t.e.m. Vrijdag 09u00 - 12u30 12u30 - 18u30
Zaterdag 09u00 - 12u00 12u00 - 17u00

Werkplaats

Maandag t.e.m. Donderdag 08u00 - 12u00 12u30 - 17u00
Vrijdag 08u00 - 12u00 12u30 - 15u30

Receptie aanwezig van maandag tot vrijdag van 7u30 tot 18u30

Opel Chevrolet

Autostad Haasrode

Neringenweg 46, 3001 Heverlee

plan je route

Tel: +32 16 40 02 67

info@autostadhaasrode.be

Toonzaal

Maandag t.e.m. Vrijdag 09u00 - 12u00 12u00 - 18u30
Zaterdag 09u00 - 12u00 12u00 - 17u00

Werkplaats

Maandag t.e.m. Donderdag 08u00 - 12u00 12u45 - 17u15
Vrijdag 08u00 - 12u00 12u45 - 15u45

Receptie aanwezig van maandag tot vrijdag van 7u30 tot 18u30

Fiat Alfa Romeo Jeep Abarth Dodge Citroën Lancia

Autostad Used Cars

Brusselsesteenweg 3, 3020 Herent

plan je route

Tel: +32 16 30 82 71

yann@autostadgroep.be

Toonzaal

Maandag t.e.m. vrijdag 09u00 - 12u00 12u00 - 18u30
Zaterdag 09u00 - 12u00 12u00 - 17u00

Het team achter Autostad Groep

Management

Nicolas
Nicolas  Moorkens Managing Director +32 16 30 82 70 info@autostadgroep.be
Peter
Peter  Vancaudenberg Sales & Fleet Manager Opel Autostad Leuven +32 16 30 82 88 peter@autostadgroep.be
Els
Els  De Wilder Dealer Operator Autostad Haasrode +32 16 38 69 40 els.de.wilder@autostadgroep.be
Yann
Yann  Van Hoecke Used Car Manager +32 16 30 82 71 yann@autostadgroep.be
Nico
Nico  Van Passel Aftersales Manager Autostad Leuven +32 16 30 82 77 nico.vanpassel@autostadgroep.be

Verkoop

Timothy
Timothy  Vispoel Fleet Advisor Opel +32 16 30 82 72 timothy.vispoel@autostadgroep.be
Wouter
Wouter  De Wilde Sales Advisor Opel +32 16 30 82 74 wouter.dewilde@autostadgroep.be
David
David  Lepage Junior Sales Advisor Opel +32 16 30 82 76 david.lepage@autostadgroep.be
Lars
Lars  Winnen Junior Sales Advisor Fiat +32 16 30 82 86 lars.winnen@autostadgroep.be
Timothy
Timothy  Vermaelen Sales Advisor Fiat & Abarth +32 16 38 69 48 timothy.vermaelen@autostadgroep.be
Dries
Dries  Vandecauter Sales Advisor Jeep +32 16 38 69 41 dries.vandecauter@autostadgroep.be
Tijl
Tijl  Corremans Sales Advisor Alfa Romeo +32 16 38 69 45 tijl.corremans@autostadgroep.be

Receptie

Koen
Koen  Van Herck Service Advisor - Autostad Haasrode +32 16 38 74 01 koen.vanherck@autostadgroep.be
Ria
Ria  Kumps Service Advisor - Autostad Leuven +32 16 30 82 70 ria.kumps@autostadgroep.be
Chris
Chris  Coosemans Service Advisor - Autostad Leuven +32 16 30 82 70 chris.coosemans@autostadgroep.be

Carrosserie

Annick
Annick  Raa Carrosserie Autostad Leuven +32 16 30 82 83 annick.raa@autostadgroep.be
Steve
Steve  Hendrickx Carrosserie Autostad Haasrode +32 16 38 74 00 steve.hendrickx@autostadgroep.be

Administratie

Lesley
Lesley  Van Hoof Sales Support Opel +32 16 30 82 85 lesley.vanhoof@autostadgroep.be
Tomas
Tomas  Tanghe Sales Support Fiat - Alfa Romeo - Jeep - Abarth +32 16 38 69 49 tomas.tanghe@autostadgroep.be